Teleradio Akademiyasına qəbul edilən dinləyicilərin siyahısı

23 April 2019

Xəbər verdiyimiz kimi aprelin 22-də Teleradio Akademiyasına qəbulla bağlı keçirilən müsabiqənin üçüncü mərhələsi yekunlaşıb. Bu mərhələdən keçən 79 nəfər aprelin 29-dan etibarən dərslərə başlayacaqlar.

Tədris prosesi 2 ay davam edəcək.

 

Azərbaycan Televiziya və RadioVerilişləri QSC-nin

nəzdindəki Teleradio Akademiyasında keçirilən müsabiqənin

III mərhələsinin nəticələrinə əsasən kurslara qəbul edilən dinləyicilərin

 

SİYAHISI

 

Aparıcı

1. Həsənli Məfkurə

2. Fərzəlizadə Mehdi

3. Bağırlı Anar

4. Əliyeva Aygün

5. Xanlarova Yeganə

6. Bayramova Zərifə

7. Cabbarov Sərdar

8. Gülməmmədova Sevinc

9.  Məmmədova Nigar

10. Səfərli Toğrul

11. Cabbarov Fərid

12. Qəmbərov Cəsarət

13. Nəcəfov Aydın

14. Osmanova Reyhan

15. Şahvələdova Nuranə

16. Sadıqova Minirə

17. İsalı Səma

18. Əsgərova Nigar

19. İbrahimova Gülnar

20. Mehralıyeva Nərgiz

21. Həsənova Mədinəxanım

22. Əmiraslanov Şövqi

 

Müxbir

1. Mustafayeva Sevinc

2. Süleymanlı Lamiyə

3. Nuraşvili David

4. Qambayeva Çinarə

5. Abbaslı Natavan

6. Qılıncxanov Kənan

7. İsmayılova Nuranə

8. Məmmədli Niftulla

9. Vəliyeva Nuray

10. İsrafilova Röya

11. Parlaq Qızxanım

12. Əzimov Cuma

 

Redaktor

TV üzrə

1. Zairova Xavər

2. Temirzadə Ləman

3. Azayeva Esmira Balay qızı

4. Kərimova Aysel

5. Misirxanova Sədaqət  

 

Radio üzrə

1. Qarayeva Könül

2. Babayeva Aysel- redaktor

3. Cavadova Heyran

4. Agakişiyeva Nübar

5. Əliyeva Xanım

6. Panayev Rahib

7. Mürvətova Rəhiməxanim

8. Məmmədova Könül

9. Məmmədov Nihad

10. Cəfərzadə Nigar

 

TV rejissoru

1. Mustafayev Emin 

2. Məlikova Gülşən  

3. Quliyeva Nərmin

4. Cəfərova Dəryanur

5. Şəbəddinov Qorxmaz

6. Məsimov Ülvü

7. Cəmilov Ceyhun

8. Muradov Elnur

9. Əsədullayeva Leyla

10. Agayeva Hadija

11. Camilova Sevinc

 

Operator

1. Verdiyev Allahşükür

2. Əlişirli Zəkrulla

3. Abdullayev Yelmar

4. Əskərov Pərviz

5. Əliyev Pərvin

6. Əhmədov Nicat

7. Gafarov Kərim

8. Cabbarov Tural

9. Ağacamalova Zəhra

10. Rəsulzadə Heydər

11. Həsənov  Nahid Ərəstun oğlu

12. Verdiyev Allahşükür

13. Səmədzadə Münəvvər Ramiz

14. Fətullayev Ruslan

15. Qocayev Ramil

16. Əliverdibəyov Sadiq

17. İmanov Aqşin

18. Əlizadə Məhəmməd

19. Hüseynov Ziyad



© 2018 Azərbaycan Televiziya və Radio Verilişləri Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti